دکتر بهنام لطفی فر

خدمات

مشاوره آنلاین

شما میتوانید با پر کردن فرم مشاوره یا تماس با مجموعه ما وقت مشاوره گرفته و به صورت آنلاین و غیر حضوری از خدمات ما بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین چیست؟

یکی از خدمات مشاوره که امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیار پر طرفدار می باشد، مشاوره آنلاین است. مشاوره آنلاین به مشاوره ای گفته می شود که فرد و روانشناس از طریق اینترنت با تماس صوتی و تصویری با یکدیگر ارتباط دارند. مهمترین ویژگی مشاوره آنلاین عدم نیاز به حضور فیزیکی در دفتر مشاوره و جلوگیری از صرف وقت و ابتلا شدن به ویروس کویید – 19 در شرایط کنونی می باشد. برای مشاوره آنلاین داشتن یکی گوشی یا تبلت که به اینترنت متصل باشد کافی است تا فرد بتواند درباره مشکلات خود و حتی دریافت مشاوره ازدواج از یک متخصص راهنمایی بگیرد. در مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری بهترین گزینه می باشد، زیرا در آن مراجع و مشاور می توانند یکدیگر را مشاهده کرده و از تمام ارتباط چشمی و حالت های بدنی یکدیگر آگاهی یابند و خود را در یک جلسه شبیه سازی شده همچون مشاوره حضوری ببینند.

مشاوره حضوری

برای مشاوره حضوری کافیست از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید و بعد از تعیین وقت در مطب حاظر شده و طی جلسات مشخص به صورت حضوری مشاوره شما انجام می شود.

افراد برای درمان شرایط روانی که ممکن است خودشان یا اطرافیانشان را به خطر بیندازند، به رواندرمانی حضوری و یا به سایر روشهای درمانی «حضوری» نیاز دارند. درمان و مشاوره آنلاین می‌تواند منبع درمانی مکمل برای این افراد باشد، اما به تنهایی کافی نیست.

مشاوره خارج از کشور

جهت ارائه خدمات به افراد خارج از ایران شرایطی را فراهم کرده ایم که این عزیزان به راحتی با ما ارتباط برقرار نموده و به راحتی دوره های مشاوره را بگذرانند.

با توجه به هزینه های بسیار بالای مشاوره و رواندرمانی (تراپی) در کشورهای خارجی و همچنین نبود مشاور به زبان مادری که یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب مشاور و روانشناس است، ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند بیشترین بهره را از مشاوره آنلاین روانشناسی با مرکز مشاوره دکتر لطفی فر ببرند.

مشاوره خارج از کشور
کارگاه مشاوره

کارگاه آموزشی

این کارگاه ها با ارائه خدمات تخصصی برای تربیت کارشناسان و مشاوران با تجربه ضروری میباشد . همچنین خدمات عمومی برای عموم در کسب مهارت برای رویارویی با موقعیت های مختلف ضروری است .شما می توانید با مراجعه به بخش کارگاه های موضوع مورد نظر را انتخاب نموده و اقدام به ثبت نام نمایید.